Pomagajmy sobie!!! Nie bądźmy obojętni!!! Jeśli nie teraz, to kiedy???

0
1150

Kochani, jestem z Wami! Liczę, że jesteśmy wszyscy razem! Silni razem!
Rozpocząłem dla nas parlamentarną zbiórkę, liczę, że poza posłami, senatorami wesprzemy ją wszyscy. Cieszy mnie akcja Jerzego Staraka – szczerze żałuję, że nie mam takiego budżetu? #zostanwdomu i zostaję! Pomysły budzą mnie w nocy! Jednej nocy, mając podwyższoną temperaturę, wstałem o 4 i dokonałem ablucji. Żeby moja żona miała łatwiej ? Na szczęście mam się dobrze. Nocne pomysły budzą mnie. Zapisuję na kartce przy stoliku nocnym. I działam. Przekazałem 2.505,20PLN czyli poselską dietę na zbiórkę parlamentarną. Dziękuję Klaudii Jachirze za wsparcie, czekam na dalszą pomoc.
Centrum Zdrowia Dziecka w Łodzi zaapelowało o wsparcie, bo brakuje tam środków na bieżącą działalność. Kolejna, kwietniowa dieta, popłynęła na konto szpitala. Żona pyta, którą dietę przeznaczę na poselską działalność. Tłumaczę, że to właśnie robię ?
W Łodzi lubię bywać w Off Piotrkowska, zaglądam często do Len&Bawełna. Zajrzałem na ich stronę i widzę, że działają poza pandemicznie. Jasne, zamknięci, jasne proponują jedzenie, ale proponują swoich pracowników do wszelkich prac. Może ktoś potrzebuje???
Usłyszałem o łódzkich ratownikach, którzy utknęli na kwarantannie w lumumbowskich akademikach. Zakupiłem dla nich obiad w Len&Bawełna. Dostarczyli pyszne posiłki. Dziękuję!!!
Przystąpiłem do facebookowej grupy Łodzianie ratują. Jestem w stałym kontakcie z jej twórcami: Lidią Popławską i Adamem Kurczyńskim (ratownikiem medycznym). Reaguję na bieżąco.
Co jeszcze??? Co jeszcze??? Czekam na Wasze podpowiedzi!!! Nie mogę spać spokojnie, to wyjątkowo trudny czas dla nas wszystkich!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj