Pomagajmy sobie!!! Nie bądźmy obojętni!!! Jeśli nie teraz, to kiedy???

0
1700

Kochani, jestem z Wami! Liczę, że jesteśmy wszyscy razem! Silni razem!
Rozpocząłem dla nas parlamentarną zbiórkę, liczę, że poza posłami, senatorami wesprzemy ją wszyscy. Cieszy mnie akcja Jerzego Staraka – szczerze żałuję, że nie mam takiego budżetu? #zostanwdomu i zostaję! Pomysły budzą mnie w nocy! Jednej nocy, mając podwyższoną temperaturę, wstałem o 4 i dokonałem ablucji. Żeby moja żona miała łatwiej ? Na szczęście mam się dobrze. Nocne pomysły budzą mnie. Zapisuję na kartce przy stoliku nocnym. I działam. Przekazałem 2.505,20PLN czyli poselską dietę na zbiórkę parlamentarną. Dziękuję Klaudii Jachirze za wsparcie, czekam na dalszą pomoc.
Centrum Zdrowia Dziecka w Łodzi zaapelowało o wsparcie, bo brakuje tam środków na bieżącą działalność. Kolejna, kwietniowa dieta, popłynęła na konto szpitala. Żona pyta, którą dietę przeznaczę na poselską działalność. Tłumaczę, że to właśnie robię ?
W Łodzi lubię bywać w Off Piotrkowska, zaglądam często do Len&Bawełna. Zajrzałem na ich stronę i widzę, że działają poza pandemicznie. Jasne, zamknięci, jasne proponują jedzenie, ale proponują swoich pracowników do wszelkich prac. Może ktoś potrzebuje???
Usłyszałem o łódzkich ratownikach, którzy utknęli na kwarantannie w lumumbowskich akademikach. Zakupiłem dla nich obiad w Len&Bawełna. Dostarczyli pyszne posiłki. Dziękuję!!!
Przystąpiłem do facebookowej grupy Łodzianie ratują. Jestem w stałym kontakcie z jej twórcami: Lidią Popławską i Adamem Kurczyńskim (ratownikiem medycznym). Reaguję na bieżąco.
Co jeszcze??? Co jeszcze??? Czekam na Wasze podpowiedzi!!! Nie mogę spać spokojnie, to wyjątkowo trudny czas dla nas wszystkich!!!